Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Certyfikowani analitycy jungowscy

Poniżej przedstawiamy listę członków PTPA, którzy ukończyli proces indywidualnego szkolenia w Międzynarodowym Towarzystwie Psychologii Analitycznej (IAAP) i posiadają certyfikaty analityka jungowskiego. Osoby te uprawnione są także do prowadzenia analizy szkoleniowej.

Mirosław Giza Katowice gizamiroslaw@gmail.com
Jolanta Kowal Wrocław jolakowal@gmail.com
Maria Łokaj Katowice m.lokaj@interia.pl
Bartosz Samitowski Warszawa 793-231-611 b.samitowski@gmail.com
Aleksandra Szczepaniak Katowice alleksza@gmail.com
Krystyna Węgłowska-Rzepa Wrocław 510-298-565 ptpa.kwr@gmail.com
Ewa Winkler Warszawa 501-339-427 ewa.winkler@ptpajung.pl

 

Kandydaci, szkolący się w celu uzyskania tytułu analityka jungowskiego (routerzy)

Poniżej przedstawiamy, w układzie alfabetycznym, listę członków PTPA, którzy obecnie mają status routera (kandydata do członkostwa w IAAP), są w treningu indywidualnym organizowanym przez IAAP i prowadzą psychoterapię analityczną pod superwizją, przygotowując się do certyfikacji.

Adam Aduszkiewicz Warszawa adam@aduszkiewicz.pl
Kamila Belina Warszawa 667-150-509 kamila.belina@gmail.com
Karol Domański Warszawa karol.domanski@refleksja.com
Dominik Gebler Warszawa 663-203-603 dominik.gebler@ctik.pl
Joanna Kasha Warszawa 604-179-027 joanna.kasza@o2.pl
Karolina Kędra Katowice karolinakedra@op.pl
Marta Kotarba Warszawa 503-104-273 kotarba.psychoterapia@onet.pl
Anna Maciejczuk Warszawa anna.maciejczuk@gmail.com
Małgorzata Nader Warszawa 603-919-987 malgorzata.nader@gmail.com

 

Pozostali członkowie zwyczajni PTPA

Jonathan Britmann
Aleksandra Busse-Brandyk
Agnieszka Fok
Patrycja Gagan
Mateusz Kolaszkiewicz
Adam Kościuk
Patryk Kowalik
Bianka Lewandowska
Sławomir Magierski
Elżbieta Moryto
Nadia Niedbalska
Jakub Parzychowski
Edyta Procner-Przeszowska
Maria Sokolik
Zbigniew Sokolik
Piotr Szczepaniak
Joanna Tyczyńska
Krzysztof Tyczyński

Członkowie nadzwyczajni PTPA

Agnieszka Bednarczyk
Krzysztof Czapkowski
Marek Lewandowski
Łukasz Mańkowski
Kamila Rainko
Emilia Tołkaczew
Adam Wojciechowski
Marta Żukowska

Członkowie honorowi:

Fiona Palmer Barnes
Jean Carr
Patricia de Hoogh-Rowntree
Jerzy Prokopiuk