Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Zgodnie ze Statutem Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej nowych członków przyjmuje się na mocy uchwały Zarządu na podstawie pisemnej deklaracji członkowskiej, rekomendacji dwóch członków zwyczajnych oraz opłaceniu wpisowego.

Deklaracja członkowska PTPA

Deklarację członkowską należy przesłać na skrzynkę Zarządu – ptpa@ptpajung.pl

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI PTPA

Analitycy jungowscy

Poniżej przedstawiamy listę członków PTPA, którzy ukończyli proces szkolenia w Międzynarodowym Towarzystwie Psychologii Analitycznej (International Association for Analytical Psychology, IAAP), są więc członkami Stowarzyszenia Analityków Jungowskich lub indywidualnymi członkami IAAP, a tym samym certyfikowanymi analitykami jungowskimi.

Osoby te posiadają uprawnienia do prowadzenia analizy szkoleniowej w programie routerskim IAAP.

Analitycy będący jednocześnie Członkami SAJ są uprawnieni do prowadzenia analizy szkoleniowej w kursie psychoterapii organizowanym wspólnie przez SAJ i PTPA. Ich lista znajduje się tutaj.

Kamila Belina P Warszawa 667-150-509 kamila.belina@gmail.com
Mirosław Giza PS Katowice gizamiroslaw@gmail.com
Marta Kotarba-Zaczek P Warszawa 503-104-273 psychoterapia@martakotarba.pl
Jolanta Kowal PS Wrocław jolakowal@gmail.com
Maria Łokaj PS Katowice m.lokaj@interia.pl
Małgorzata Nader Warszawa 603-919-987 malgorzata@nader.pl
Bartosz Samitowski PS Warszawa 793-23-16-11 b.samitowski@gmail.com
Aleksandra Szczepaniak S Katowice alleksza@gmail.com
Krystyna Węgłowska-Rzepa PS Wrocław 510-298-565 ptpa.kwr@gmail.com
Ewa Winkler PS Warszawa 501-339-427 ewa.winkler@ptpajung.pl

S – analityk posiada rekomendację superwizorską IAAP, może więc prowadzić superwizję szkoleniową dla kandydatów do tytuły psychoterapeuty i analityka.
P – analityk posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez PTPA.

Kandydaci w indywidualnym szkoleniu IAAP do uzyskania tytułu analityka jungowskiego (routerzy)

Poniżej przedstawiamy, w układzie alfabetycznym, listę członków PTPA, którzy obecnie mają status routera (kandydata w szkoleniu indywidualnym do uzyskania członkostwa w IAAP), są więc w treningu indywidualnym i prowadzą psychoterapię analityczną pod stałą superwizją, przygotowując się do certyfikacji.

Marcin Bartnicki Warszawa 608 500 576 marcin.bartnicki@gmail.com
Agnieszka Bednarczyk Tychy agnieszkabednarczyk1@o2.pl
Izabela Cisek-Malec Warszawa 660-633-377 kontakt@izabelacisekmalec.pl
Tomasz Kaputa Wrocław 535 676 248
Karolina Kędra Katowice
504 812 800
karolinakedra@post.pl
Przemysław Kocot Poznań przemyslaw.kocot84@gmail.com
Mateusz Kolaszkiewicz Wrocław 535 436 219
Agnieszka Kowalska Wrocław 600-423-463 agakowalska@wp.pl
Bianka Lewandowska Wrocław biankalew@gmail.com
Anna Maciejczuk Pruszków anna.maciejczuk@gmail.com
Łukasz Mańkowski Warszawa 602-526-087 kontakt@lukaszmankowski.pl
Witold Prymakowski Warszawa 603-065-130 witold.prymakowski@gmail.com
Robert Roczeń Warszawa 607-290-335 lathomi@o2.pl
Anna Słota Warszawa 608-616-865 anna.slota@gmail.com
Beata Wegner – Bałkowska Gdańsk 600 614 725 ata.wegner@gmail.com
Anna Wiewióra Kraków 570-516-489 anna.k.wiewiora@onet.eu
Katarzyna Wilczek Warszawa 605-343-856 katarzyna.maria.wilczek@gmail.com
Sandra Zabiełło Anuszewska Sulejówek 882 445 609 s.zabiello@gmail.com

Członkowie posiadający status ’psychoterapeuty w szkoleniu’ z prawem do prowadzenia psychoterapii pod stałą superwizją zgodnie z wymogami PTPA/SAJ

  1. Marcin Bartnicki
  2. Kamil Ciupiński
  3. Krzysztof Czapkowski
  4. Ewelina Gawenda
  5. Jakub Handszu
  6. Anna Janik
  7. Tomasz Kaputa
  8. Marta Kucharska
  9. Marek Lewandowski
  10. Małgorzata Miziak
  11. Konrad Muszyński
  12. Nadia Niedbalska
  13. Marta Oraczko
  14. Katarzyna Piszek
  15. Lucas P. Skurczyński
  16. Beata Wegner-Bałkowska
  17. Agnieszka Wojdała
  18. Sandra Zabiełło-Anuszewska

Pozostali członkowie zwyczajni 

  1. Aleksandra Busse-Brandyk
  2. Agnieszka Fok
  3. Patrycja Jackson
  4. Przemysław Kocot
  5. Mateusz Kolaszkiewicz
  6. Patryk Kowalik
  7. Sławomir Magierski
  8. Elżbieta Moryto
  9. Edyta Procner-Przeszowska
  10. Maria Sokolik

CZŁONKOWIE HONOROWI PTPA

  1. Fiona Palmer Barnes
  2. Jean Carr †
  3. Patricia de Hoogh-Rowntree
  4. Jerzy Prokopiuk †
  5. Regina Renn
  6. Zbigniew Sokolik †
  7. Joanna Tyczyńska
  8. Krzysztof Tyczyński

TABLICA PAMIĘCI

  1. Józef Blacha †