Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Analitycy jungowscy

Poniżej przedstawiamy listę członków PTPA, którzy ukończyli proces indywidualnego szkolenia w Międzynarodowym Towarzystwie Psychologii Analitycznej (IAAP) i posiadają certyfikaty analityka jungowskiego lub oczekują na ich otrzymanie na najbliższym kongresie IAAP. Osoby te uprawnione są także do prowadzenia analizy szkoleniowej.

Mirosław Giza PS Katowice gizamiroslaw@gmail.com
Marta Kotarba P Warszawa 503-104-273 m.kotarba@onet.eu
Jolanta Kowal PS Wrocław jolakowal@gmail.com
Maria Łokaj PS Katowice m.lokaj@interia.pl
Małgorzata Nader Warszawa 603-919-987 malgorzata@nader.pl
Bartosz Samitowski PS Warszawa 793-23-16-11 b.samitowski@gmail.com
Aleksandra Szczepaniak S Katowice alleksza@gmail.com
Krystyna Węgłowska-Rzepa PS Wrocław 510-298-565 ptpa.kwr@gmail.com
Ewa Winkler PS Warszawa 501-339-427 ewa.winkler@ptpajung.pl

S – analityk posiadający rekomendację superwizorską IAAP, mogący(a) prowadzić superwizję szkoleniową dla kandydatów do tytuły psychoterapeuty i analityka.

P – analityk posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez PTPA.

Kandydaci, szkolący się w celu uzyskania tytułu analityka jungowskiego (routerzy)

Poniżej przedstawiamy, w układzie alfabetycznym, listę członków PTPA, którzy obecnie mają status routera (kandydata do członkostwa w IAAP), są w treningu indywidualnym organizowanym przez IAAP i prowadzą psychoterapię analityczną pod superwizją, przygotowując się do certyfikacji.

Agnieszka Bednarczyk Tychy agnieszkabednarczyk1@o2.pl
Kamila Belina Warszawa 667-150-509 kamila.belina@gmail.com
Izabela Cisek-Malec Warszawa 660-633-377 kontakt@izabelacisekmalec.pl
Joanna Kasha Warszawa 604-179-027 joanna.kasza@o2.pl
Karolina Kędra Katowice karolinakedra@post.pl
Agnieszka Kowalska Wrocław 600-423-463 agakowalska@wp.pl
Bianka Lewandowska Wrocław biankalew@gmail.com
Anna Maciejczuk Pruszków anna.maciejczuk@gmail.com
Łukasz Mańkowski Warszawa 602-526-087 kontakt@lukaszmankowski.pl
Witold Prymakowski Warszawa 603-065-130 witold.prymakowski@gmail.com
Robert Roczeń Warszawa 607-290-335 lathomi@o2.pl
Anna Słota Warszawa 608-616-865 anna.slota@gmail.com
Anna Wiewióra Kraków 570-516-489 anna.k.wiewiora@onet.eu
Katarzyna Wilczek Warszawa 605-343-856 katarzyna.maria.wilczek@gmail.com

 

Pozostali członkowie PTPA

Jonathan Britmann
Aleksandra Busse-Brandyk
Krzysztof Czapkowski
Agnieszka Fok
Patrycja Gagan
Ewelina Gawenda
Przemysław Kocot
Mateusz Kolaszkiewicz
Patryk Kowalik
Marta Kucharska
Marek Lewandowski
Sławomir Magierski
Elżbieta Moryto
Konrad Muszyński
Nadia Niedbalska
Edyta Procner-Przeszowska
Kamila Rainko
Maria Sokolik
Tadeusz Szatanik
Joanna Tyczyńska
Krzysztof Tyczyński
Sandra Zabiełło

Członkowie honorowi:

Fiona Palmer Barnes
Jean Carr
Jerzy Prokopiuk
Zbigniew Sokolik
Regina Renn
Patricia de Hoogh-Rowntree