Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Warning: getimagesize(//wp-content/uploadshttps://ptpajung.pl/wp-content/uploads/2022/12/Widziec-w-ciemnosci_JPG.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 116
Widzieć W Ciemności JPG

Widzieć w ciemności – poruszanie się po terytorium zmian. Analiza jungowska wobec współczesności – publikacja zbiorowa pod redakcją dr Marty Kotarby oraz dr hab. Jolanty Kowal

Z wielką przyjemnością przekazujemy na Państwa ręce plik z książką pt. „Widzieć w ciemności. Poruszanie się po terytorium zmian. Analiza jungowska wobec współczesności”.

Mamy nadzieję, że lektura wspólnej publikacji, która zbiera artykuły z jubileuszowej konferencji PTPA, sprawi Państwu radość i umili nadchodzące świąteczne dni. Długo czekaliśmy na ten moment! Perspektywa wydania książki z tekstami artykułów, które zostały wygłoszone na konferencji z okazji 20. urodzin PTPA pojawiła się wczesną jesienią 2021 roku. Po ponad roku możemy cieszyć się efektem! Dziękujemy wszystkim Autorom, który włączyli się w ten projekt wydawniczy, a szczególne podziękowania kierujemy do dr hab. Jolanty Kowal, która – z pomocą Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego – urzeczywistniła możliwość wydania tej publikacji.

WIDZIEĆ W CIEMNOŚCI – PORUSZANIE SIĘ PO TERYTORIUM ZMIAN. ANALIZA JUNGOWSKA WOBEC WSPÓŁCZESNOŚCI – REDAKCJA NAUKOWA: MARTA KOTARBA, JOLANTA KOWAL, WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO, WROCŁAW 2022.

PLIK DO POBRANIA: Widzieć w ciemności_PTPA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *