Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Zgodnie ze Statutem Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej nowych członków przyjmuje się na mocy uchwały Zarządu na podstawie pisemnej deklaracji członkowskiej, rekomendacji dwóch członków zwyczajnych oraz opłaceniu wpisowego.

Deklaracja członkowska PTPA

Deklarację członkowską należy przesłać na skrzynkę Zarządu – ptpa1@home.pl

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI PTPA

Analitycy jungowscy

Poniżej przedstawiamy listę członków PTPA, którzy ukończyli proces szkolenia w Międzynarodowym Towarzystwie Psychologii Analitycznej (International Association for Analytical Psychology, IAAP), są więc indywidualnymi członkami IAAP, a tym samym certyfikowanymi analitykami jungowskimi.

Osoby te posiadają uprawnienia do prowadzenia analizy szkoleniowej.

1. Kamila Belina P Warszawa 667-150-509 kamila.belina@gmail.com
2. Mirosław Giza PS Katowice gizamiroslaw@gmail.com
3. Marta Kotarba P Warszawa 503-104-273 psychoterapia@martakotarba.pl
4. Jolanta Kowal PS Wrocław jolakowal@gmail.com
5. Maria Łokaj PS Katowice m.lokaj@interia.pl
6. Małgorzata Nader Warszawa 603-919-987 malgorzata@nader.pl
7. Bartosz Samitowski PS Warszawa 793-23-16-11 b.samitowski@gmail.com
8. Aleksandra Szczepaniak S Katowice alleksza@gmail.com
9. Krystyna Węgłowska-Rzepa PS Wrocław 510-298-565 ptpa.kwr@gmail.com
10. Ewa Winkler PS Warszawa 501-339-427 ewa.winkler@ptpajung.pl

S – analityk posiada rekomendację superwizorską IAAP, może więc prowadzić superwizję szkoleniową dla kandydatów do tytuły psychoterapeuty i analityka.
P – analityk posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez PTPA.

Kandydaci w indywidualnym szkoleniu IAAP do uzyskania tytułu analityka jungowskiego (routerzy)

Poniżej przedstawiamy, w układzie alfabetycznym, listę członków PTPA, którzy obecnie mają status routera (kandydata w szkoleniu indywidualnym do uzyskania członkostwa w IAAP), są więc w treningu indywidualnym i prowadzą psychoterapię analityczną pod stałą superwizją, przygotowując się do certyfikacji.

1. Agnieszka Bednarczyk Tychy agnieszkabednarczyk1@o2.pl
2. Izabela Cisek-Malec Warszawa 660-633-377 kontakt@izabelacisekmalec.pl
3. Joanna Kasha Warszawa 604-179-027 joanna.kasza@o2.pl
4. Karolina Kędra Katowice karolinakedra@post.pl
5. Agnieszka Kowalska Wrocław 600-423-463 agakowalska@wp.pl
6. Bianka Lewandowska Wrocław biankalew@gmail.com
7. Anna Maciejczuk Pruszków anna.maciejczuk@gmail.com
8. Łukasz Mańkowski Warszawa 602-526-087 kontakt@lukaszmankowski.pl
9. Witold Prymakowski Warszawa 603-065-130 witold.prymakowski@gmail.com
10. Robert Roczeń Warszawa 607-290-335 lathomi@o2.pl
11. Anna Słota Warszawa 608-616-865 anna.slota@gmail.com
12. Anna Wiewióra Kraków 570-516-489 anna.k.wiewiora@onet.eu
13. Katarzyna Wilczek Warszawa 605-343-856 katarzyna.maria.wilczek@gmail.com

Członkowie posiadający status ’psychoterapeuty w szkoleniu’ z prawem do prowadzenia psychoterapii pod stałą superwizją zgodnie z wymogami PTPA/SAJ

  1. Marcin Bartnicki
  2. Kamil Ciupiński
  3. Krzysztof Czapkowski
  4. Ewelina Gawenda
  5. Jakub Handszu
  6. Tomasz Kaputa
  7. Marta Kucharska
  8. Marek Lewandowski
  9. Małgorzata Miziak
  10. Konrad Muszyński
  11. Nadia Niedbalska
  12. Marta Oraczko
  13. Katarzyna Piszek
  14. Lucas P. Skurczyński
  15. Beata Wegner-Bałkowska
  16. Sandra Zabiełło-Anuszewska

Pozostali członkowie zwyczajni 

  1. Aleksandra Busse-Brandyk
  2. Agnieszka Fok
  3. Patrycja Jackson
  4. Przemysław Kocot
  5. Mateusz Kolaszkiewicz
  6. Patryk Kowalik
  7. Sławomir Magierski
  8. Elżbieta Moryto
  9. Edyta Procner-Przeszowska
  10. Tadeusz Szatanik

CZŁONKOWIE HONOROWI PTPA

  1. Fiona Palmer Barnes
  2. Jean Carr †
  3. Patricia de Hoogh-Rowntree
  4. Jerzy Prokopiuk †
  5. Regina Renn
  6. Joanna Tyczyńska
  7. Krzysztof Tyczyński

TABLICA PAMIĘCI

  1. Józef Blacha †
  2. Zbigniew Sokolik †