Profesjonalne towarzystwo zrzeszające osoby praktykujące analizę i psychoterapię jungowską ptpa@ptpajung.pl

Warning: getimagesize(//wp-content/uploadshttps://ptpajung.pl/wp-content/uploads/2022/05/thumb_400.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 116
Thumb 400

Mental States of War in the Consulting Room: Refugees and Therapists – ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

Serdecznie zapraszamy na seminarium, organizowane przez Bułgarskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej, pt. Mental States of War in the Consulting Room: Refugees and Therapists, które poprowadzi dr Monica Luci.
Spotkanie odbędzie się on-line (na platformie ZOOM) 14 maja 2022 r. w godzinach 9.00-13.00.
Opłata za seminarium wynosi 💶 20 euro – wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na pomoc humanitarną dla ukraińskich uchodźców.
Dane do płatności:
Bułgarskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej
REIFEISEN BANK
IBAN: BG 55 RZBB 91 55 10 68 00 03 16
BIC – RZ BBBGSF
INFORMACJA O PROWADZĄCEJ
dr Monica Luci (Rzym, Włochy) jest psychologiem klinicznym oraz psychoanalityczką jungowską, pracuje w prywatnej praktyce w Rzymie. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami krajowymi i międzynarodowymi w dziedzinie badań i psychoterapii osób ubiegających się o azyl, a także z uchodźcami po traumatycznych doświadczeniach – w szczególności z ofiarami tortur, handlu kobietami czy osieroconymi małoletnimi. Jest autorką, tłumaczką i redaktorką publikacji na temat traumy, tortur, przesiedleń, przemocy zbiorowej, polityki i płci, w tym monografii Torture, Psychoanalysis & Human Rights (Routledge, 2017) oraz Torture Survivors in Analytic Therapy: Jung, Politics and Culture (Routledge, 2022).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *